Catering súkromných a firemných akcií

Pre rôzne spoločenské podujatia poskytujeme cateringové služby. Zabezpečujeme plný servis podujatí – výzdoba priestorov, príprava menu a jedál, technologické zariadenie, obsluhu a i. K dispozícii sú všetky jedlá a nápoje z jedálneho lístka. Naši kuchári pod vedením šéfkuchára sú pripravení zabezpečiť rôzne špeciality našej i zahraničnej kuchyne z kvalitných surovín.

Radi pomôžeme s výberom či so sprostredkovaním vhodného priestoru pre vybrané podujatie. Sme pripravení zabezpečiť plným servisom aj podujatia konajúce sa pod holým nebom (záhradné párty, firemné akcie, športové podujatia ap.).

Nájom priestorov

K dispozícii máme prijemný klimatizovaný priestor na poschodí reštaurácie Áčko s kapacitou 35 – 40 miest. Nie je závislý od prevádzky reštaurácie, má samostatný vchod, sociálne zariadenia a bar. Je vhodný na spoločenské podujatia ako jubilejné rodinné oslavy, stretávky, firemné posedenia, malé svadby, kary ap.

Objednanie služieb

Cateringové služby je možné objednať na telefónnom čísle +421 905 311 0­00 alebo na e-mailovej adrese acko@pizzeriaacko.sk.